gratis
Poznanski meble na wymiar
STRONA GŁÓWNA O FIRMIE OFERTA GALERIA KONAKT
O FIRMIE • Kim jesteśmy i co robimy? • Montaż mebli na wymiar • Projektowanie mebli na wymiar • Partnerzy • Zasięg • Przydatne linki • Praca u nas • Warunki korzystania ze strony

Warunki korzystania ze strony?

Warunki korzystania ze strony Firma Poznański dokłada wszelkich starań, aby informacje przestawione na tej stronie były aktualne. Otwieranie stron internetowych firmy Poznański jest równoznaczne z zaakceptowaniem następujących warunków. Jeśli nie zgadzasz się z tymi warunkami, nie masz prawa korzystać z tej witryny. Zastrzegamy sobie prawo do ich zmiany, w związku, z czym prosimy o okresowe sprawdzanie, czy w znanych Państwu warunkach nie nastąpiły zmiany.

Wszystkie zgromadzone na stronie poznanskimeble.pl dane osobowe służą wyłącznie do indywidualnego użytku Klientów, do uzyskania informacji o ofercie firmy, produktach lub akcjach promocyjnych. Firma Poznański gwarantuje Państwu, że Wasze dane będą traktowane jako poufne, wykorzystane wyłącznie dla celów dostarczania usług, produktów i informacji, o jakie użytkownik wnioskuje lub w sposób dozwolony przepisami obowiązującego prawa .

Wszystkie prawa zastrzeżone. Programy, teksty, zdjęcia, pliki audio i wideo oraz sposób ich rozmieszczenia na stronie internetowej Poznański są chronione prawem autorskim należącym do "POZNAŃSKI" Arkadiusz Poznański Wszelkie powielanie lub odtwarzanie zamieszczonych na stronie Poznański danych w całości lub we fragmentach bez pisemnej zgody Poznański jest zabronione. Niektóre ze stron zawierają treści chronione prawem autorskim należącym do osób trzecich. .

Prosimy wziąć pod uwagę, że Strona może zawierać odsyłacze (linki) do stron WWW osób trzecich - firm partnerskich. Strony te są administrowane niezależnie przez firmy partnerskie , Korzystanie przez Państwa z tych stron podlega warunkom określonym przez te osoby oraz stosowanym przez nie zasadom ochrony prywatności. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ich zasadami. .


hettich kronopol FGV Blum Marecki nomet rejs sevroll
Copyright © poznanskimeble.pl. All rights reserved. Created by Wordkom - Hosting, Domeny  statystyka